Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55660/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

OSD. P. Mościński. Skup złomu i metali kolorowych

Opis firmy

Firma OSD Piotr Mościński znajduje się w Hutkach, w powiecie częstochowskim, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 2009 roku. Zajmujemy się skupem złomu i metali kolorowych.

Oferta firmy

Głównym profilem naszej działalności jest skup złomu. Posiadamy ośmioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Proponujemy:
skup złomu,
skup metali kolorowych,
skup metali żelaznych,
skup metali nieżelaznych,
skup złomu wsadowego ciężkiego,
skup złomu wsadowego lekkiego,
skup złomu niewsadowego ciężkiego,
skup złomu niewsadowego lekkiego,
skup złomu stalowego.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Nasza wiedza pozwala nam na udzielenie Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania związane z branżą.

Ponadto specjalizujemy się w skupie złomu stalowego, między innymi złomu wsadowego i niewsadowego, a także stali nierdzewnej oraz innych metali kolorowych. Skupujemy również miedź, mosiądz, aluminium i stal. Przyjmujemy także elementy metalowe i stalowe, takie jak pręty zbrojeniowe, grube rury, blachy, korpusy silników, instalacje sanitarne i puszki aluminiowe.

W naszym składzie złomu znajdziecie Państwo także cynk, ołów, brąz, cynk i ołów. Skupowany złom ulega segregacji i jest składowany w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. Dbamy także o środowisko naturalne, dlatego złom ulega procesowi recyklingu, a potem ponownemu przetopieniu. Cały proces przebiega sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy OSD Piotr Mościński w Hutkach.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Galeria firmy: