Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55666/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

Dane kontaktowe

Kasinka Mała 364, 34-734
Telefon: 721 639 351

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:

Usługi Remontowo - Budowlane Piotr Pęcek

Opis firmy

Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych zarówno mieszkalnych jak i letniskowych. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów.

Aktualnie realizujemy kontrakt w Szwecji - w związku z czym prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dogodnego terminu realizacji Państwa inwestycji.

Oferta firmy

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem.
Naszą specjalnością jest kompleksowa budowa domu - wchodzimy na fundamenty - stawiamy ściany, wykańczamy po sam dach.
W decyzji o budowie domu nie ma miejsca na kompromisy - dlatego trzeba zaufać ekspertom! Ponieważ działamy kompleksowo - jesteśmy w stanie zaproponować również konkurencyjną cenę, bez wpływu na jakość wykonania.

Naszą specjalnością są także domki z drewna - letniskowe, ale również całoroczne, ekologiczne ciepłe, tańsze w utrzymaniu, a przy tym bardzo trwałe i zdrowe.

Chętnie doradzimy - jeśli są Państwo jeszcze na etapie decyzji - warto porozmawiać ze specjalistą - wybierzemy rozwiązanie najlepsze dla Państwa!

Galeria firmy: