Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55714/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

Powrót na listę wyszukiwania

Wenmont sp. z o.o. Adrian Wencel

Oferta firmy

Stal to materiał powszechnie stosowany w budownictwie. Jej wytrzymałość pozwala na tworzenie z niej rozmaitych konstrukcji i tym właśnie zajmuje się firma Wenmont. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu wykwalifikowani pracownicy spółki łączą stal w użyteczne konstrukcje oraz zajmują się ich demontażem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, dotrzymywaniu terminów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa firma jest ceniona przez klientów. Podczas realizowania zleceń nie ma miejsca na pomyłki, dlatego pracownicy przykładają się w każdym momencie pracy.

Podstawą firmowej oferty Wenmont jest ,budowa stalowych konstrukcji np. hal produkcyjnych i magazynowych. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się montażem konstrukcji na których oparte są linie transportowe i wymienia różnego rodzaju zbiorniki oraz silosy. Inne usługi realizowane przez firmę to:

montaż konstrukcji scenicznych
montaż elementów zabezpieczających
montaż balustrad
montaż mat przeciwupadkowych
montaż schodów

Wenmont podejmuje się także innych prac budowlanych i usług związanych ze spawaniem i ślusarstwem.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy Wenmont znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania