Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55874/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

Powrót na listę wyszukiwania

Daniel Jankowski FHU Dan-pol

Opis firmy

Firma handlowo usługowa Dan-pol działa na rynku maszyn rolniczych nieprzerwanie od 2008 roku. Naszą siedzibą są Dziewule, w powiecie siedleckim, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem jest Daniel Jankowski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta firmy

Dan-Pol to profesjonalny dystrybutor maszyn rolniczych. Od samego początku działalności staramy się zapewnić jak najbardziej kompleksową ofertę, stale też poszerzamy nasz asortyment. Oferujemy maszyny rolnicze różnego typu i przeznaczenia między innymi traktory i kombajny. Umożliwiamy także zakup odpowiedniego osprzętu i części do maszyn. Prowadzimy dystrybucję hydraulicznego wyposażenia maszyn rolniczych, jak również ładowaczy rolniczych. Posiadamy asortyment od renomowanych producentów. Uzupełnieniem oferty jest serwis oferowanych przez nas narzędzi.

Zatrudniani przez nas pracownicy zawsze służą Państwu fachową poradą, co do zakupu sprzętu, są to bowiem ludzie z odpowiednimi kompetencjami. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie klienta, dlatego nasze rolnicze artykuły to nie tylko najwyższa jakość, ale i konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania