Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55927/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

Powrót na listę wyszukiwania

SOŁ-BUD Sołtysek Krystian

Opis firmy

Siedziba firmy Soł-Bud znajduje się w Działynie, w powiecie gnieźnieńskim, w województwie wielkopolskim. Na rynku istniejemy od 2017 roku. Działamy jako młode, lecz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego celem jest pełna satysfakcja klientów. Właścicielem firmy jest Krystian Sołtysek.

Oferta firmy

Specjalnością firmy Soł-Bud jest wykonawstwo wylewek betonowych, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych obiektach przemysłowych. Do tego celu wykorzystujemy wysokiej klasy mixokrety spalinowe. Zawsze staramy się w pełni zaspokoić potrzeby klientów, dlatego usługi świadczymy solidnie i fachowo. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac.

Oferta przedsiębiorstwa Soł-Bud to przede wszystkim:

posadzki przemysłowe,
wylewki maszynowe,
wylewki mixokretem,
wylewki poziome.

Dzięki zastosowaniu specjalnych dodatków do betonu zostaje poprawiona jego wytrzymałość, a cała zaprawa jest spójna. Ponadto wykorzystujemy sprzęt, który umożliwia nam uzyskanie odpowiedniej konsystencji zaprawy i odporną na ścieranie warstwę podłoża. Ponadto, dzięki mechanicznemu zacieraniu wykonane przez nas wylewki cechuje idealna równość i gładkość.

Dysponujemy również nowoczesnymi pompami do betonu i agregatami mixokret, co pozwala na uzyskanie wysokich mocy przerobowych. Dzięki temu wszystkie prace przebiegają szybko, sprawnie i, co najważniejsze – bez żadnych zbędnych komplikacji. Zawsze dbamy o najwyższą jakość wykonania prac, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Wykonywane przez nas posadzki pasują idealnie pod deski, panele i płytki oraz parkiet.

Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze materiałów i sposobie wykonania.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Soł-Bud.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania