Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55943/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

Powrót na listę wyszukiwania

Roland-Party, Maciej Czujko

Opis firmy

Nazywam się Maciej Czujko i jestem profesjonalnym DJ-em i organizatorem imprez. Moja firma Roland-Party działa nieprzerwanie od 2008 roku. Siedzibą firmy jest Warszawa. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą

Oferta firmy

Dobra impreza to często wspomnienie, które pamięta się latami. Dobra impreza to ludzie, ale także właściwa oprawa i organizacja. Działając w branży rozrywkowej od wielu lat jestem tego doskonale świadom. Dlatego też zawsze dbam o to, żeby organizowana przeze mnie impreza stała na najwyższym poziomie i żeby jeszcze długi czas potem uczestnicy wspominali ją z uśmiechem, a może i nostalgią.

Jako DJ i organizator zajmuję się przygotowaniem różnego rodzaju imprez, a wśród nich najważniejsze to:

imprezy dyskotekowe,
imprezy okolicznościowe,
osiemnastki,
połowinki,
imprezy imieninowe,
wieczory kawalerskie,
wieczory panieńskie,
zabawy andrzejkowe,
inne.

Moja firma Roland-Party organizuje również imprezy sylwestrowe, na których będą się Państwo świetnie bawić do białego rana. Mam także doskonałą propozycję dla firm: organizuję imprezy integracyjne i bankiety firmowe.

Od lat reprezentuję Dee Jay Mix Club i Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki Dj Union. Moje zbiory muzyczne są w pełni legalne, na co mam potwierdzenie w dokumentach. Posiadam ogromną kolekcję płyt i utworów do publicznego odtwarzania, znajomość muzyki pozwala mi swobodnie dobierać style i melodie. Udział w Mistrzostwach Polski Prezenterów Dyskotek 2001 zaowocował otrzymaniem nagrody Publiczności. Posiadam również wyróżnienie w kursie dla DJ-ów organizowanym przez firmę DENON.

Tworzę 60-minutowe sety muzyczne, które następnie zgrywam na płytę CD lub na mp3, pen-drive i dysk twardy komputera stacjonarnego i laptopa, albo kartę pamięci SD. Dokładne przygotowanie do prowadzenia imprezy to jeden z moich atutów. Jestem elastyczny, zawsze z uwagą dobieram repertuar. Chętnie współpracuję z firmami, domami kultury, szkołami i gimnazjami, a także organizacjami pozarządowymi, jak również osobami prywatnymi. Zawsze robię wszystko, aby zapewnić Państwu znakomitą zabawę - nuda to słowo, które nie występuje w moim słowniku.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty organizacji imprez.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania